VİVİD VVT512 HELLES GRAU BROWN 3,5 ML

VIVID VIVID

CS-ST-02979

Yeni

Vivid kalıcı makyaj boyaları en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir.Tüm kalıcı makyaj boyaları üstün sabit renk garantisi veren, yüksek kali...

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

75,93 TL

Vergi Dahil

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Vivid kalıcı makyaj boyaları en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir.Tüm kalıcı makyaj boyaları üstün sabit renk garantisi veren, yüksek kalitede yoğun pigmentler içermektedir.Vivid tarafından kullanılan tüm pigmentler, mikrobiyolojik ve toksikolojik olarak Avrupa Kozmetik ve Dövme kanunlarına uygundur.Ürün güvenlik belgesi mevcuttur.Tüm cilt tipleri için uygundur ve kolay işlenir.Kanserojen madde, ağır metaller ve bakteri içermez.Alerjik tepkime tespit edilmemiştir.Vivid boyalarda kullanılan tüm pigmentler mikrobiyolojik ve toksikolojik olarak test edilmiştir.Renkler kısa sürede değişme ve solma yapmaz.Hem iğne, hem bıçak (el metodu) ile uygulanabilir.3D (üç boyutlu) kıl tekniğine uygundur.Ara renk tonları elde etmek için renkler karıştırılabilir.3,5 ml ve 10 ml

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Ürünle İlgili SSS

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, 0312 395 2920 numaralı telefondan veya eticaret@cesakozmetik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.