Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

Müşteri Hizmetleri - İletişim

Mağaza Bilgisi

 • CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri
 • İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1387. Sokak No:15 06378 Yenimahalle/ANKARA
 • Bizi arayın: 0312 395 2920
 • E-posta eticaret@cesakozmetik.com.tr
 • CESA Kozmetik Medikal Teknolojilerine ait Ofisler ve Showroom birimlerinin bulunduğu 1000m2 kapalı + İmalat ve Depo amaçlı 800m2 kapalı alana sahip 10 araç park kapasitesine sahip İvedik Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Merkez binası.

  Pazartesi - Cuma

  09:00 - 18:30

  Cumartesi

  09:00 - 15:00

  Pazar

  Kapalı

bir mesaj gönder

 

Herhangi bir ürün, hizmet bilgisi ya da ödeme, kayıt hizmetleri için..

E-Ticaret sistemindeki hatalar, öneriler ve sorular ile ilgili

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.