E ANGEL 701 808 NM DİOD LAZER Genişlet

E ANGEL 701 808 NM DİOD LAZER

CS-ST-00522

Yeni

Acı olmaksızın ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın! 2013 model yenilikci tasarıma sahip Diode Epilasyon Laser Cihazı E Angle 701 ile saniyede 10 a...

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

47 200,00 TL

Vergi Dahil

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Genel Özellikler

Acı olmaksızın ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın!
2013 model yenilikci tasarıma sahip Diode Epilasyon Laser Cihazı E Angle 701 ile saniyede 10 atım ile kesinlikle hızlı,acısız epilasyon deneyimi. Ütüleme epilasyon olarak adlandırılan uygulamayı yapabilme özelliğine sahiptir. Hızlı,acısız uygulama projesi. ''Hızlı Mod''en rahat epilasyon deneyimi için tasarlanmıştır.

810nm. Diode Laser,her cilt tipindeki yüz,koltuk altı,sırt,bacak,kol ve bikini bölgesindeki pigmenti(renkli)tüm tüylerin etkin epilasyonu için yüksek standarttadır.

Kullanım kolaylığı sağlayan bilgisayar menüsü,önceden belirlenmiş uygulama planının iyi sonuçlanmasını sağlar.Uzun yıllar boyunca yapılan çalışmalara göre,uygulamanın sonucunun cilt tipine ve uygulama yapılan bölgeye göre değiştiği görülmüştür.

Bunun yanı sıra uzman,bu etkenlere göre uygulama parametrelerini serbestçe seçebilmektedir. Cihaz ciltte leke bırakmamaktadır. Uygulama için anestezi gerekmemektedir.Sarf malzeme kullanımı yoktur.

Teknik Özellikler

Giriş Gücü1800 W
Laser TipiDiode Laser
Dalga Boyu808 nm (+- 5n)
Laser Çıkış Gücü600 W
Atış Uzunluğu10-1400 ms
Enerji Yoğunluğu160j/cm
Spot Ölçüsü12 mm x 12 mm.
Frekans Tekrarı1-10 Hz.
SoğutmaSoğutucu Etkili Başlık (-5-0)
İndikatör Işık RengiMavi
Boyut470mm x 550mm x 1220mm
Net Ağırlık70 Kg

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Ürünle İlgili SSS

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, 0312 395 2920 numaralı telefondan veya eticaret@cesakozmetik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.