Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

E ANGEL 701 808 NM DİOD LAZER Genişlet

E ANGEL 701 808 NM DİOD LAZER

CS-ST-00522

Yeni

Acı olmaksızın ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın! 2013 model yenilikci tasarıma sahip Diode Epilasyon Laser Cihazı E Angle 701 ile saniyede 10 a...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler

Acı olmaksızın ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın!
2013 model yenilikci tasarıma sahip Diode Epilasyon Laser Cihazı E Angle 701 ile saniyede 10 atım ile kesinlikle hızlı,acısız epilasyon deneyimi. Ütüleme epilasyon olarak adlandırılan uygulamayı yapabilme özelliğine sahiptir. Hızlı,acısız uygulama projesi. ''Hızlı Mod''en rahat epilasyon deneyimi için tasarlanmıştır.

810nm. Diode Laser,her cilt tipindeki yüz,koltuk altı,sırt,bacak,kol ve bikini bölgesindeki pigmenti(renkli)tüm tüylerin etkin epilasyonu için yüksek standarttadır.

Kullanım kolaylığı sağlayan bilgisayar menüsü,önceden belirlenmiş uygulama planının iyi sonuçlanmasını sağlar.Uzun yıllar boyunca yapılan çalışmalara göre,uygulamanın sonucunun cilt tipine ve uygulama yapılan bölgeye göre değiştiği görülmüştür.

Bunun yanı sıra uzman,bu etkenlere göre uygulama parametrelerini serbestçe seçebilmektedir. Cihaz ciltte leke bırakmamaktadır. Uygulama için anestezi gerekmemektedir.Sarf malzeme kullanımı yoktur.

Teknik Özellikler
Giriş Gücü1800 W
Laser TipiDiode Laser
Dalga Boyu808 nm (+- 5n)
Laser Çıkış Gücü600 W
Atış Uzunluğu10-1400 ms
Enerji Yoğunluğu160j/cm
Spot Ölçüsü12 mm x 12 mm.
Frekans Tekrarı1-10 Hz.
SoğutmaSoğutucu Etkili Başlık (-5-0)
İndikatör Işık RengiMavi
Boyut470mm x 550mm x 1220mm
Net Ağırlık70 Kg

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

E ANGEL 701 808 NM DİOD LAZER

E ANGEL 701 808 NM DİOD LAZER

Acı olmaksızın ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın! 2013 model yenilikci tasarıma sahip Diode Epilasyon Laser Cihazı E Angle 701 ile saniyede 10 a...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.