Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

DİOD Dİİ Genişlet

DİOD Dİİ

CS-ST-00518

Yeni

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt olun!
Genel Özellikler

Acı olmaksızın ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın!
2013 model yenilikci tasarıma sahip Diode Epilasyon Laser Cihazı DiodDiiile saniyede 10 atım ile kesinlikle hızlı,acısız epilasyon deneyimi. Ütüleme epilasyon olarak adlandırılan uygulamayı yapabilme özelliğine sahiptir. Hızlı,acısız uygulama projesi. ''Hızlı Mod''en rahat epilasyon deneyimi için tasarlanmıştır.

810nm. Diode Laser,her cilt tipindeki yüz,koltuk altı,sırt,bacak,kol ve bikini bölgesindeki pigmenti(renkli)tüm tüylerin etkin epilasyonu için yüksek standarttadır.

Kullanım kolaylığı sağlayan bilgisayar menüsü,önceden belirlenmiş uygulama planının iyi sonuçlanmasını sağlar.Uzun yıllar boyunca yapılan çalışmalara göre,uygulamanın sonucunun cilt tipine ve uygulama yapılan bölgeye göre değiştiği görülmüştür.

Bunun yanı sıra uzman,bu etkenlere göre uygulama parametrelerini serbestçe seçebilmektedir. Cihaz ciltte leke bırakmamaktadır. Uygulama için anestezi gerekmemektedir.Sarf malzeme kullanımı yoktur.

Teknik Özellikler
Ekran8''color touch LCD display
Giriş Gücü2200 W
Laser TipiDiode Laser
Laser Çıkış Gücü810 nm
Atış Uzunluğu30 - 350 ms
Enerji Yoğunluğu5 - 120 j/cm2
Spot Ölçüsü12 * 10 mm2
Frekans Ayarı1 - 10 Hz
SoğutmaWind + water + semiconductor cooling
Net Ağırlık35 Kg

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

DİOD Dİİ

DİOD Dİİ

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.