Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri

Firma Yapımız

Yenilikçi, dinamik ve çağın gereksinimlerini önemseyen yapısı ile Güzellik ve Estetik Cihazları sektörünün önemli aktörlerinden olan CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, bu yapısını Ar-Ge, İnnovasyon, Bilgi Teknolojileri ve Üretim alanlarına yaptığı ve yapmakta olduğu yatırımlar ile bir üst seviyeye çıkartmayı ilke ediniyor.

1999 yılında Kozmetik, Estetik ve Güzellik sektörüne cihaz ve hizmet üretmek amacı ile kurulan CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, o günden bu güne, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, uygun fiyatlı, dürüst ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimsiyor.
CESA, sahip oluğu özgüven ve yıllar içinde sektörde elde ettiği deneyimi siz değerli iş ortaklarının hizmetine sunmanın ve bu hizmet ile sektörün lokomotiflerinden olmanın haklı gururunu yaşıyor. 16. yılımızda yanımızda olan dostlarımızla birlikte, daha nice yıllar geçirmeyi umut ediyoruz.

  • Kaliteli Hizmet
  • Verimli Üretim
  • Üstün Teknik Servis
  • Düzeyli Satış ve Pazarlama

Kozmetik Medikal Dünyasının Parlayan Yıldızı CESA, sahip oluğu öz-güven ve yıllar içinde sektörde elde ettiği deneyimi siz değerli iş ortaklarının hizmetine sunmanın ve bu hizmet ile sektörün lokomotiflerinden olmanın haklı gururunu yaşıyor. 15 yılı aşkın süredir süren yolculuğumuzda yanımızda olan dostlarımızla birlikte, daha nice yıllar geçirmeyi umut ediyoruz.


Aynı istikrar ve kararlılık ile devam ediyoruz…

Kurulduğu 1999 yılından bu yana 15 yılı aşkın süredir Müşteri Memnuniyeti, Hizmet Kalitesi, Ulaşılabilirlik, Yerli Üretim, Eğitim Sistemleri, Seminerler, Hızlı ve İstikrarlı İletişim Teknikleri, Bilgi Teknolojileri gibi birçok alanda kendini geliştirmeyi ve yeni projeler üretmeyi ilke edinen CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, bütün bu çaba ve yatırımlarının karşılığını siz değerli müşterilerinden ve dostlarından aldığı güç, enerji ve olumlu geri dönüşler ile taçlandırmanın sevincini ve gururunu yaşıyor.

Ve bu gururla, yoluna aynı ilkeler, istikrar ve kararlılık ile devam ediyor…


CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.