Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme ile Güvenlik Altındasınız

128 Bit SSL ile korunuan ödeme sayfamız ve Sanal Mağazamız ile tüm kredi kartı bilgileriniz ve alışverişleriniz güvence altında.

Visa/Mastercard Özellikli Kredi Kartları ile ödeme

Kapıda ödeme, Cari karta alacak olarak ekleme ve PayPal ile ödemenin yanı sıra anlaşmalı bankalara ait kredi kartları ile 9'a kadar diğer banka kartları ile ise tek çekim ödeme olanağı

Anlaşmalı Banka Kredi Kartlarına 9'a kadar varan sayılarda (Peşin fiyatına 5'e kadar) taksit imkanı

Eğer Kredi kartınız ASYACard, AXESS, bonus, CARDFINANS, maximum, Paraf veya WORLD özellikli ise (bankadan bağımsız olarak) peşin fiyatına 1,2,3,4 veya 5 taksit ya da vade farklı 6,7,8 veya 9 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.


CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.