Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

SUNBLOCK SPF+30 GÜNEŞ KORUYUCU Genişlet

SUNBLOCK SPF+30 GÜNEŞ KORUYUCU

O&S SAĞLIK

CS-ST-00381

Yeni

Tüm cilt tiplerine uygundur. Yağ içermez Non-Komedojenik, suya ve tere dayanıklıdır. Koku ve renklendirici içermez. Dermatolojik olarak test edilmi...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Yağ içermez

Non-Komedojenik, suya ve tere dayanıklıdır.

Koku ve renklendirici içermez.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.

Ünisex'tir.

Sun Protection SPF 30 Cream Her mevsim kullanıma uygun, güneşe karşı geniş spektrumlu koruma: UVA + UVB

Uygulama Şekli

Maksimum etki için güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanmalıdır. (Özelikle lazer & epilasyon uygulama bölgesine, uygulama sonrası kullanılmalıdır.) Yaz ayları boyunca lekeleri ve ince kırışıklıkları engellemek için her gün düzenli olarak O&S Güneş Koruyucu SPF 30 Kremi'ni kullanınız. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için her mevsim; güneşe çıkmadan önce, güneşe çıkıldığında veya Lazer epilasyon seansları devamında O&S Güneş Koruyucu SPF 30 Kremi kullanılması tavsiye edilir.

O&S Sunblock Spf + 30 Güneş koruyucu

UVB/UVA ışınlarına karşın yüksek derecede etkin koruma özelliği.

Lazer ve Epilasyon sonrası onarım gücüne sahiptir. Kıl kökünü değil üst deriyi nemlendirir. Kıl köklerini beslemediği için yeni tüylenmelere neden olmaz.

Mikro emisyon bir kremdir. Hızla emilir, beyaz bir görünüm ve yağlı bir his bırakmaz.

Yağ içermeyen formülüyle suya dayanıklılık gösterir.

Sunblock Spf + 30 Güneş koruyucu krem (tüm cilt tipleri içindir) yağlı ciltlerde dahi mila şeklinde atma veya sivilcelenme yapmaz.

Fizksel, kimyasal ve bitkisel koruma sağlar. Güneş ışığı altında erime, akma yapmaz.

pH 5,5 100 ml

Azami ölçüde yüz ve vücut koruması sağlar.

Güneşe karşı aşırı hassas, alerjik ve dayanıksız ciltler için de uygundur.

Güneş lekelerini, yanıklarını ve hamilelik dönemi lekelenmelerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

SUNBLOCK SPF+30 GÜNEŞ KORUYUCU

SUNBLOCK SPF+30 GÜNEŞ KORUYUCU

Tüm cilt tiplerine uygundur. Yağ içermez Non-Komedojenik, suya ve tere dayanıklıdır. Koku ve renklendirici içermez. Dermatolojik olarak test edilmi...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.