Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

NANO ANTİ-AGİN MASK SET Genişlet

NANO ANTİ-AGİN MASK SET

O&S SAĞLIK

CS-ST-00383

Yeni

Tüm cilt tiplerine uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Gözeneklerin 1/2000 ( ikibin de bir) boyutunda nano parçacıklar içerir Üçlü etkin...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler
  • Tüm cilt tiplerine uygundur.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Gözeneklerin 1/2000 ( ikibin de bir) boyutunda nano parçacıklar içerir
  • Üçlü etkin yapı Collagen, Oxygen-Carbon elements, Hyaluronic asid ile cildinizin daha sağlıklı daha parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz
  • 4 kez uygulama özelliğine sahiptir.
  • Altın kristal tanecikler içerir.

O&S NANO ANTİ-AGİNG MASK Nano kolajen yüz maskesi gözeneklerin 1/2000 ( ikibin de bir) boyutunda nano parçacıklar içerir. Dermis tabakasına kolaylıkla etki eder. Hücreleri yüksek derecede aktive etme özelliğine sahiptir. İçerisindeki nano altın parçacıklar kolajenlere tutunarak vücut ısısının altında cilt derisine nufüs eder. Derinin metabolizmasının düzenlenmesine yardımcı olur. Havadaki UV ışınlarından ve Radyasyondan korunmasını önleyecek kolajenler üretilmesini sağlar. Bu yolla kırışıklıkların açılmasına, derinin esnekliğinin, parlaklığının ve derinin altındaki elastik yapısının canlanmasına yardımcı olur.

O&S NANO ANTİ-AGİNG MASK Altın kolajen kristal yüz maskesi kolajen ve doğal güzellik esanslarından başka bir katkı maddesi içermez. Diğer pamuk kağıt maskeler, yapısında içerdiği kolajenleri emer ve etkisini azaltır.

O&S NANO ANTİ-AGİNG MASK içeriği tamamen doğadan elde edilir ve içerisindeki bileşenler insan derisinin yapısına benzerlik göstermesi ile kolojen emilim etkisini azaltmaz. Yüksek yoğunluktaki kolajenler sayesinde, insan derisi tarafından kolayca emilir O&S NANO ANTİ-AGİNG MASK cilt derisinin nemlendirilmesine ve gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

NANO ANTİ-AGİN MASK SET

NANO ANTİ-AGİN MASK SET

Tüm cilt tiplerine uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Gözeneklerin 1/2000 ( ikibin de bir) boyutunda nano parçacıklar içerir Üçlü etkin...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.