Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

817 SUN PROTECTİON SPF 30 / HİGH Genişlet

817 SUN PROTECTİON SPF 30 / HİGH

DR BELTER

CS-ST-00375

Yeni

Bu tazeleyici krem; yüz, omuzlar ve dekolte gibi hassas bölgelerin güneşten güvenli şekilde korunmasını sağlar. Cildi güneş yanıklarından ve güneşi...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler

Bu tazeleyici krem; yüz, omuzlar ve dekolte gibi hassas bölgelerin güneşten güvenli şekilde korunmasını sağlar. Cildi güneş yanıklarından ve güneşin diğer zararlı etkilerinden korur. Nemlendirici formülü UVA & UVB'ye karşı etkisi kanıtlanmış koruyucu bileşenlerden yararlanır; renklendirici içermez ve kokusuzdur. Güneşten kaynaklanan cilt yaşlanması ve hiperpigmentasyon oluşumu etkin şekilde önlenir. Hassas cilt yatışır ve nemlenir; yumuşak, kadifemsi bir doku ve sağlıklı bir bronzluk kazanır.


ETKİSİ VE ÖZELLİKLERİ
 • DMS'li doğal ürün bazlı- mineral yağ içermez
 • Çocuklar ve özellikle yüz, omuzlar ve dekolte bölgesi gibi tehlike altındaki bölgeleri korur
 • Emülgatör içermez
 • Özellikle güneşe alerjisi olan ciltler için uygundur
 • İkili koruma sistemi: UVA & UVB filtreleri + doğal hücre koruma kompleksi
 • Renklendirici içermez ve kokusuzdur
 • Yatıştırıcıdır ve tahriş etmez
 • Nemlendirir, cildin yumuşaklığını korur
 • Hızla emilen hafif ve hoş bir kıvama sahiptir
 • Güneşin zararlarına ve erken yaşlanmaya karşı korur
 • Yüz ve vücut için uygundur

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

817 SUN PROTECTİON SPF 30 / HİGH

817 SUN PROTECTİON SPF 30 / HİGH

Bu tazeleyici krem; yüz, omuzlar ve dekolte gibi hassas bölgelerin güneşten güvenli şekilde korunmasını sağlar. Cildi güneş yanıklarından ve güneşi...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.