Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

354 DELİCATE NİGHT CARE/24 H 50 ML Genişlet

354 DELİCATE NİGHT CARE/24 H 50 ML

DR BELTER

CS-ST-00340

Yeni

Gece veya 24-saat cilt bakımı için eşsiz, yumuşak ve zenginleştirilmiş güzellik kremi. Bu özel bakım mükemmel cilt dengesi oluşturarak ve erken kır...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler

Gece veya 24-saat cilt bakımı için eşsiz, yumuşak ve zenginleştirilmiş güzellik kremi. Bu özel bakım mükemmel cilt dengesi oluşturarak ve erken kırışıklık oluşumunu engelleyerek doğal koruyucu bariyer oluşturması için gerekli yağları temin eder. Aktif içerikleri: fosfolipid, lesitin, karite yağı, glikosfingolipig, jojoba ve gece çuhaçiçeği yağları, allantoin, vitamin E ve meyan kökü özü. Genel olarak cilt için doğal olan ve genel emülsiyonları içermemektedir ve bu ana ürün cildinizi canlandırır.

CİLT TİPİ
  • hiper hassas, duyarlı, yorgun ciltler

ETKİSİ VE ÖZELLİKLERİ
  • dermatolog-testli, cilt kızarıklıklarını azaltır
  • renklendirici ve koku veren maddeler içermemektedir
  • genel olarak yağlandırıcı, koruyucudur, pürüzsüzleştirir, güçlendirir
  • cildinizin doğal savunma sistemini yeniden yapılandırır ve cildinizin koruyucu filminin doğal dengesini tekrar oluşturur
  • cildinizde doğal olarak meydana gelenlerle aktif içeriklerin sinerjisi
  • pampers "gergin" cilt gecelik
  • canlandırır, dengeler, tekrar-nemlendirir
  • erken kırışıklık oluşumu ile mücadele eder

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

354 DELİCATE NİGHT CARE/24 H 50 ML

354 DELİCATE NİGHT CARE/24 H 50 ML

Gece veya 24-saat cilt bakımı için eşsiz, yumuşak ve zenginleştirilmiş güzellik kremi. Bu özel bakım mükemmel cilt dengesi oluşturarak ve erken kır...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.