Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

613 SEASALT&SUGAR SCRUB 250 ML Genişlet

613 SEASALT&SUGAR SCRUB 250 ML

DR BELTER

CS-ST-00325

Yeni

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt olun!
Genel Özellikler
Bu hoş kokulu, dinlendirici vücut scrub ürünü, cildi pürüzlerden arındırır ve cildin düzgün ve taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Avokado Yağı veya Sasankai Yağı gibi bakım yağlarından oluşan yenilikçi formül cildi kurutmaz ve cilt üzerinde ideal dağılım sağlar. Ölü ve durağan vücut hücrelerini vücuttan atar, cilt yüzeyini yeniler ve bakım ürünlerinin kolayca emilimini sağlar. Canlandırıcı Limon ve Mango aroma esansları ürünün kullanımını zevkli bir vücut deneyimi haline getirir. CİLT TİPİ-nörodermatit gibi tahriş sorunu olan ciltler için uygun değildir ETKİSİ VE ÖZELLİKLERİ- balzamiktir: uygulama sırasında kristaller ufalanmaz - doğal yağlar: cildi kurutmadan uygulama bölgesini tamamen soyar- deniz tuzu ve şeker kristalleri durulama esnasında suda kolayca seyrelirler- tuza bağlı olarak cilt üzerinde olumlu etki - canlandırıcı koku- yatıştırıcı bileşenler içerir- cilt yüzeyini düzeltir

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

613 SEASALT&SUGAR SCRUB 250 ML

613 SEASALT&SUGAR SCRUB 250 ML

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.