Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

611 ORİENTAL PEELİNG GLOVE 1 PCS Genişlet

611 ORİENTAL PEELİNG GLOVE 1 PCS

DR BELTER

CS-ST-00328

Yeni

Bu peeling eldiveni Fas Hamamlarında, buhar banyosundan sonra derinlemesine temizleyici ovma ritüellerinde geleneksel olarak kullanılmaktadır. DR. ...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler

Bu peeling eldiveni Fas Hamamlarında, buhar banyosundan sonra derinlemesine temizleyici ovma ritüellerinde geleneksel olarak kullanılmaktadır.
DR. BELTER COSMETIC Phyto-Cleansing-Lotion, profesyonel uygulama sırasında rahatsız edici scrub-partikülleri olmadan tam bir vücut peelingi sağlamaktadır. Bu şekilde, özellikle duş imkanı olmayan salonlarda tüm-vücut-bakımının en temel ilk adımı kolaylaşmaktadır. Ayrıca ürünün oldukça özel etkisi banyo sonrasında, duş sırasında veya saunada da ortaya çıkar. Cildi pürüzlerden arındırır ve kan dolaşımını hızlandırır. Cilt profili hissedilir derecede arınır ve bakım ürünlerinin kolayca emilimini sağlar. Bu uygulama büyüleyici bir pürüzsüzlük sağlar.


ETKİSİ VE ÖZELLİKLERİ
  • Güçlü temizleme
  • Kan dolaşımını hızlandırır
  • Selülit uygulamalarını destekler
  • Vücudu çizerek zarar vermez
  • Islandığında elin şeklini ve boyutunu almak için hafifçe çeker
  • 60 derece'de yıkanabilir

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

611 ORİENTAL PEELİNG GLOVE 1 PCS

611 ORİENTAL PEELİNG GLOVE 1 PCS

Bu peeling eldiveni Fas Hamamlarında, buhar banyosundan sonra derinlemesine temizleyici ovma ritüellerinde geleneksel olarak kullanılmaktadır. DR. ...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.