Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

405 EYE BALSAM 15 ML Genişlet

405 EYE BALSAM 15 ML

DR BELTER

CS-ST-00287

Yeni

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt olun!
Genel Özellikler

Gece kullanımı için geliştirilmiş olan bu yoğun bakım ürünü genel olarak su içermez ve hassas göz bölgesi etrafında aşırı kuruluğu engellemek için geliştirilmiş ekonomik göz terapisidir. Skualen, jojoba, buğday tomurcuğu, tatlı badem, şamdan çiçeği, havuç ve kırmızıbiber özü gibi doğal yağ bileşenleri ipeksi pürüzsüz bir cilt sağlar ve kırışıklıkları önler. Bu ürünün göz makyaj altı balsamı olarak kullanılması uygun değildir. Buna ek olarak ince çizgilerin ve güneş / kayak gözlüğü altında oluşan cilt kuruluğunu engellemek için, bu göz balsamı aynı zamanda kuru, pullu ve sertleşmiş cilt bölgesi terapisinde de başarılı sonuçlar vermiştir.


ETKİSİ VE ÖZELLİKLERİ
  • Serinletici, rahatlatıcı
  • Yumuşatıcı
  • Su içermez
  • Az miktarda kullanılabilir
  • Kullanımı ekonomik

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

405 EYE BALSAM 15 ML

405 EYE BALSAM 15 ML

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.