Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

753 DEFENSİVE SERUM VİTAL C 50 ML Genişlet

753 DEFENSİVE SERUM VİTAL C 50 ML

DR BELTER

CS-ST-00099

Yeni

Farklı fizyolojik işlevler sırasındaki çeşitli etkiler, hücre içlerinde oldukça reaktif parçaların oluşumuna yol açabilir."Serbest radikaller" olar...

Daha Fazla Detaylar

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Fiyat bilgisi görmek için lütfen kayıt for viewing this price!
Genel Özellikler

Farklı fizyolojik işlevler sırasındaki çeşitli etkiler, hücre içlerinde oldukça reaktif parçaların oluşumuna yol açabilir."Serbest radikaller" olarak anılan parçacıkların oldukça tehlikeli oldukları bilinmektedir. Bunlar, hücre zarları veya proteinleri gibi farklı yapısal bileşenler ile tepkimeye giren saldırgan parçacıklardır. Bu parçacıklar tepkime yoluyla bileşenlerin yapısını değiştirebilmekte, buda bu bileşenlerin işlevsel olarak yetersiz kalmalarına neden olmaktadır. Sonuç, hız kazanmış cilt yaşlanmasıdır. "Bel-Energen" Defensive Serum Vital C, bununla mücadele eden ve yüksek oranda sofistike bakım ve koruma sağlayan bir üründür.

"Bel-Energen" Defensive Serum Vital C, farklı seviyelerde harekete geçer:

Belli mikrosferler (Belizomlar) aracılığıyla güçlü radikal nötrleştirme ve derinlemesine etki
  • Mikrosfer-kapsülleri, Epidermis'e yüksek konsantrasyonlarda C Vitamini ile E Vitamini taşırlar
  • Hücre koruma ve detoksifikasyonu serbest bırakan geciktirme yolu ile depolama etkisi,
  • Enzim Kompleksi serbest radikallerin oluşumunu engeller ,
  • Tohum özleri, serbest radikalleri bağlar ve zarar verici özelliklerini nötrleştirir,
  • Enzimler, zarın zarar görmesini önler

CİLT TİPİ
  • tüm tip ve yaşta cilt için koruyucu bakım


ETKİSİ VE ÖZELLİKLERİ
  • Cilt tarafından anında ve tamamen emilir
  • Ayrıcalıklı koruma sistemi
  • Tamamlayıcı aktif maddeler, sağlıklı görünen güzel bir cildin oluşmasını sağlar
  • Yılların izlerine karşı mükemmel savunma

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

753 DEFENSİVE SERUM VİTAL C 50 ML

753 DEFENSİVE SERUM VİTAL C 50 ML

Farklı fizyolojik işlevler sırasındaki çeşitli etkiler, hücre içlerinde oldukça reaktif parçaların oluşumuna yol açabilir."Serbest radikaller" olar...

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Merak ettiğinizi sorun

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, bizimle iletişime geçin. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz, CESA Sanal Mağaza uygulaması CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri'nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği bir e-ticaret sistemidir. CESA Kozmetik, işletmeden işletmeye (B2B) mantığı ile çalışan bir işletme yapısını benimsediği için, ürünlerimizi ancak Profesyonel İşletmeler satın alabilmektedir ve son kullanıcılar veya perakende müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bu form üzerinden talep edilen fiyat bilgileri cevaplanmayacaktır. Bu amaçla, ürünlerimizin fiyatını görme ve alışveriş yapma yetkisi ancak işletmelerin bilgileri kontrol edilip teyit edildikten sonra verilmektedir. Profesyonel bir işletme olarak sisteme üye olduğunuzda ilgili personellerimiz vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak tarafınıza ulaşacak, işletme bilgileriniz teyit edilip veritabanımıza kayıt edilecek, ve daha sonra Sanal Mağaza kullanım izniniz (fiyat görme, alışveriş, vb.) açılacaktır, perakende müşterilerin talepleri ise reddedilecektir. Ancak, perakende müşterisiyseniz ve satın alabileceğiniz ürünlerimiz ve kanallar hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 0312 395 2920 numaralı telefondan aramanız veya bilgi@cesakozmetik.com.tr adresinden e-posta göndermeniz durumunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en yakın işletme ile ilgili bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu oluruz. İlginize ve anlayışınıza şimdiden Teşekkür ederiz.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.