Üyelik, Fiyat Bilgisi ve Alışveriş Özellikleri hakkında bilgilendirme!

Değerli misafirlerimiz, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, profesyonel güzellik işletmeleri ile çalışan (B2B) bir yapıda olduğundan ürünlere ait fiyat bilgilerini görme ve satın alma özelliklerini ancak işletme kimliğine sahip kullanıcılarımız kullanabilmektedir. Eğer sizde profesyonel bir güzellik işletmesi iseniz üyelik sayfasından işletme bilgileriniz ile üye olmayı unutmayın.

Üyelik sırasında sağladığınız bilgiler kontrol edilip bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra üyeliğiniz çalışanlarımız tarafından aktifleştirilecektir.

Önemli Not : Üyeliğinizin aktifleştirilebilmesi için üyelik sayfasındaki Firma Kaşe/Fiş Ekran Görüntüsü alanına işletmenize ait bir kasa fişi ya da kaşe resmini eklemeyi unutmayınız.

Grimas Yüzde 30 Net İndirim Fırsatı

Sanal Mağazaya özel Tüm Grimas Profesyonel Makyaj Ürünleri Net %30 indirimli. Stoklarla sınırlı bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi ve şartları Kampanya Haberi sayfasında bulabilirsiniz.
Read more

Kozmetik Ürünlerin Kredi Kartı ile Taksitli Satışına Yönelik BDDK Yönetmelik Değişikliği

Saygıdeğer dostlarımız ve müşterilerimiz, üzülerek bildirmek durumundayız ki; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmi Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği artık Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır.
Read more

Bilgi

 • cesa.jpg

Üreticiler

Tedarikçiler

Tedarikçi Bulunamadı

Visit our blog

Kategoriler

Block title

Visit our blog

Sonraki etkinlikler

Takvimi görüntüle Kaçırmamanız gereken yaklaşan etkinlikler:

  RSS Besleme

  RSS besleme eklenmedi

  CESA Kozmetik Sanal Mağaza

  Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

  Pek yakında IPhone uygulaması ile de sizlerle olacağız..

  Kabul Et

  ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.