TRANSPARENT POWDER 120 GR Genişlet

TRANSPARENT POWDER 120 GR

GRİMAS GRİMAS

CS-ST-03088

Yeni

Transparent Powder, toz bir pudradır. Transparent Powder makyözler tarafındanGrimas Creme Make-up (Pure) ve Derma Wax'a matlık verme ve sabitlemede...

Daha Fazla Detaylar

Stokta Mevcut

210,93 TL

Vergi Dahil

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Genel Özellikler Transparent Powder, toz bir pudradır. Transparent Powder makyözler tarafındanGrimas Creme Make-up (Pure) ve Derma Wax'a matlık verme ve sabitlemede kullanılır. Transparent Powder kendinden beyaz renktedir, yağ ve parafinle temas ettiğinde transparan hale gelir. Transparent Powder koyu renk ciltler için uygun değildir (grimsi renge döner).Koyu renkli ciltler içinGrimas Make-up Powderveya Colour Powder kullanınız.Creme Make-up (Pure): Kremsi Yapıda Far (Saf)
Derma Wax: Derma balmumu
Make-up Powder: Makyaj Pudrası
Colour Powder: Renkli Pudra

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Ürünle İlgili SSS

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, 0312 395 2920 numaralı telefondan veya eticaret@cesakozmetik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.