KALICI MAKYAJ SUPERSONIC MAKİNA KİT Genişlet

KALICI MAKYAJ SUPERSONIC MAKİNA KİT

SUPERSONIC

CS-ST-01195

Yeni

Akıcı, Etkili ve Seçkin bir tasarım ile geliştirilen, hafifleştirilmiş ve kullanımı kolaylaştırılmış özel bir malzemeden imal edilen SuperSonic sad...

Daha Fazla Detaylar

Stokta Mevcut

1 475,00 TL

Vergi Dahil

dr-belter.jpg
grimas.jpg
nail-perfect.png
pelay-agda.jpg

Ülke geneline teslimat

Etkin ve Deneyimli Teknik Servis

Üstün Kaliteli Ürünler

Güvenilir ve Kolay Alışveriş

Akıcı, Etkili ve Seçkin bir tasarım ile geliştirilen, hafifleştirilmiş ve kullanımı kolaylaştırılmış özel bir malzemeden imal edilen SuperSonic sadece 35gr ağırlığındadır ve bu yenilikçi mimari kontrol kolaylığı ile birlikte doğal kıl görünümü oluşturulmasında konforlu bir kullanım ve kolaylık sağlar. SuperSonic’in yeni kurulum mekanizması sizi zahmetsiz ve kolay kullanım ile tanıştırıyor. İğnenin takılması veya çıkarılması için sadece çevirmeniz ve kilitlemeniz yeterli. Artık daha verimli ve pratik. Yeni nesil Splendor iğneli SuperSonic, geri akışı ve bulaşmayı önleyen yerleşik tamponlu bu teknolojisini patent ile koruma altına almıştır. Kalıcı makyaj uygulamaları için daha güvenli ve daha hijyenik bir ortam sağlayan özel kılıf tasarımı, montaj sırasında iğneye fiziksel temasını engeller.

Henüz müşteri değerlendirmesi yok.

Bir Değerlendirme Yazın

KALICI MAKYAJ SUPERSONIC 5 Lİ ROUND İĞNE

İade Şartları : Yasal şartlar gereği renkli kozmetik ürünlerin (Makyaj Malzemeleri, Krem ve Muhtasarları, Ağda ve Jellerin) iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Teslimat Günleri ve Koşullar : Teslimat yapımız temelde 2'ye ayrılmaktadır

Ürünle İlgili SSS

Kayıt gerektirmez

Eğer sorduğunuz soruya hala cevap alamadıysanız, 0312 395 2920 numaralı telefondan veya eticaret@cesakozmetik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

(seçime bağlı)
*(Soru cevaplandığında haber alabilmeniz için gerekli)

CESA Kozmetik Sanal Mağaza

Sanal Mağazamızdan daha etkin ve kolay faydalanabilmek için Android akıllı telefonlar için CESA Sanal Mobil Mağaza Uygulamamızı Goole Play Store'dan edinmeyi unutmayın... Bunun için hemen aşağıdaki karekodu Android işletim sistemi ile çalışan karekod okuma özelliği olan akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Kabul Et

ÖNEMLİ BİLGİ : Bu web sitesinde gezinmeye devam ederek çerezlerin kullanımını onaylamış olursunuz.